The bath

Autor: Jan Saudek
(1935 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 320, uprostřed název díla. Jan Saudek svoje fotografie datuje čísly o sto méně. Moderní zajímavá adjustace, zaskleno, rámováno
Datace: 1987
Šířka: 29,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 71 x 59 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 08.02.2022 19:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 15 000 Kč