Krajina
Autor: Václav Trefil
(1906 Přerov-Henčlov - 1989)
signováno vlevo dole
Technika: kresba
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč