Pes s míčem
Autor: Václav Trefil
(1906 Přerov-Henčlov - 1989)
signováno vlevo dole
Technika: tempera
Šířka: 35 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč