6. Mlýn v Mokropsích
Autor: Jaroslav Otčenášek
(1909 Praha - 1972 Třebotov)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu výstavní štítek Umělecké besedy, dle katalogu datováno 1956. Nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 130 cm, výška: 81 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč