27. V zimě
Autor: František Černošek
(1953)
signováno a datováno vpravodole, karton mírně zvlněný, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1986
Šířka: 44 cm, výška: 58 cm, rámování: 70 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč