V zimě

Autor: František Černošek
(1953)

signováno a datováno vpravodole, karton mírně zvlněný, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1986
Šířka: 44 cm, výška: 58 cm, rámování: 70 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 29.11.2021 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč