133. Šaloun Ladislav 1870-1946
křída na kartonu, sign. PD, Chalupa, rozměr 22 x 22 cm, rámováno 30,5 x 30,5
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč