133. Veverka
olej na kartonu, sign. PD, 50x70cm, rámováno 60x80cm (rám poškozen)
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč