Abstrakce č.54

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, kombinovaná technika akrilu a uhle, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1996
Šířka: 92 cm, výška: 73 cm, rámování: 75 x 95 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč