114. Pohled skrz okno
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 1980
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč