133. May day
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zakleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2003
Šířka: 16 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 37 x 42 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč