146. Ztráta II.
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno na reversu, volná malířská deska
Technika: olej na malířské desce, datace: 1974
Šířka: 38 cm, výška: 38 cm
Konec dražby: 01.03.2021 22:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč