149. V okně
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volný karton
Technika: akryl, datace: 2009
Šířka: 22 cm, výška: 26 cm
Konec dražby: 01.03.2021 22:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč