155. diptych vesnice v zimě
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole na jednom, 2 volné plátna 85 x 90
Technika: akryl, datace: 2005
Šířka: 180 cm, výška: 85 cm
Konec dražby: 06.03.2024 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 200 Kč