156. Abstrakce č.54
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, kombinovaná technika akrilu a uhle, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1996
Šířka: 92 cm, výška: 73 cm, rámování: 75 x 95 cm
Konec dražby: 06.03.2024 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč