173. Struktury I.
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno, součást triptychu
Technika: akryl, datace: 2012
Šířka: 60 cm, výška: 75 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč