176. Hledání inspirace
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 2010
Šířka: 60 cm, výška: 120 cm
Konec dražby: 10.11.2022 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč