240. Hořící horizont
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, triptych složen v jednom rámu
Technika: akryl, datace: 1996
Šířka: 149 cm, výška: 64,5 cm, rámování: 67,5 x 152
Konec dražby: 21.01.2021 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč