Don Quijote

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno na reversu, asambláž v okenním rámu, zaskleno
Technika: Asambláž, datace: 2002
Šířka: 36 cm, výška: 44 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč