Mezi skalisky
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 1993
Šířka: 71 cm, výška: 101 cm
Konec dražby: 27.11.2023 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč