Dívka s šátkem

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno, datováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, datace: 1993
Šířka: 49 cm, výška: 59 cm, rámování: 66,5 x 57 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč