Plavci
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno. Přiložena signovaná studie, akvarel na kartonu, volný list.
Technika: akryl, datace: 2010
Šířka: 51 cm, výška: 101 cm
Konec dražby: 27.11.2023 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč