Siluety
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999
Šířka: 25,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 42,5 x 53 cm
Konec dražby: 27.11.2023 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč