Silueta ženy alá ostrov
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1979
Šířka: 16,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 53 x43 cm
Konec dražby: 27.11.2023 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč