1097. Březový háj
Autor: Václav Černý
(1872 Malé Svatoňovice - 1947 Uherské Hradiště)
signováno vpravo dole, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 56 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč