134. Holub Josef 1870-1957
akvarel na papíře, Počáply u Berouna, sig. PD, datováno 1927, rozměr 24 x 34 cm, rámováno 43,5 x 53 cm, konzultace a pravost: PhDR Mgr Michael Zachař
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč