109. V horách
Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 26 cm, rámování: 33 x 40,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč