137. Pustevny
Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 54,5 x 64 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč