V krojích
zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 31 x 23 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč