12. Intimní meditace
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: akvarel, datace: 2014
Šířka: 36 cm, výška: 48 cm
Konec dražby: 21.09.2020 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč