13. Anatomie hlavy I.
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo doel, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 45,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 81 x 61 cm
Konec dražby: 14.02.2022 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 000 Kč