18. Studie hlavy II.
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2014
Šířka: 42 cm, výška: 58 cm
Konec dražby: 09.09.2019 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč