19. Nehoda
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 41 cm, výška: 58 cm
Konec dražby: 21.09.2020 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč