4. Uprostřed davu

Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65,5 cm, výška: 75,5 cm

Konec dražby: 01.02.2023 21:17 SEČ

Aktuální cena: 23 000 Kč

Zbývá: 2d 6h 28m 52s

Minimální příhoz: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 23 000 Kč