40. Neznámý prostor I.
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2011
Šířka: 51 cm, výška: 72 cm
Konec dražby: 01.02.2023 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč