42. Řetězení myšlenek I.
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2008
Šířka: 50 cm, výška: 75 cm
Konec dražby: 01.02.2023 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč