44. Můj stín
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: perokresba, datace: 1996
Šířka: 31 cm, výška: 43 cm
Konec dražby: 21.09.2020 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč