Polibek
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: akvarel, datace: 1996
Šířka: 29,7 cm, výška: 42 cm
Konec dražby: 27.11.2023 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč