5. Kapka naděje
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2005
Šířka: 65 cm, výška: 90 cm
Konec dražby: 14.09.2021 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 27 000 Kč