142. Houslistka
Autor: Jaroslav Klápště
(1923 Záhoří - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 160/200, vlevo dole signováno v tisku, volný list
Technika: litografie, datace: 1992
Šířka: 14,5 cm, výška: 20 cm
Konec dražby: 05.04.2022 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč