10. Hlava

Autor: Bohumil Samuel Kečíř

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 60 cm, rámování: 68,5 x 45,5 cm

Konec dražby: 12.10.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 900 Kč