54. Krajina
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 91,5 cm, rámování: 104 x 72 cm
Konec dražby: 25.09.2017 19:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč