135. Japonská pohlednice
Japonská pohlednice s originální známkou, nerámováno, přehnuto uprostřed
Šířka: 19 cm, výška: 13 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2022 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 180 Kč