135. Moučka Jaroslav (1910-?)
Olej na kartonu, sign LD Moučka, zašpiněno, Chalupa na kopci, 34x50, rámováno 45x61cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč