100. Krávy v krajině
Autor: Francis E. Jamieson
(1895 Anglie - 1950)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 62 x 41
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:33 SELČ
Zbývá: 8d 0h 16m 2s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč