Květiny
Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)
signováno vlevo dole, na reversu autorského štítku
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 55 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč