136. Dívka s květinami
nesignováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 12,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 14:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč