136. Nečitelná signatura (Souček?)
Nečitelně (Souček?), litografie na papíře, Vltava, sign. PD, 28,5x22cm, rámováno 35x39cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč