V. Šusta - Kompozice

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1964
Šířka: 60 cm, výška: 49 cm, rámování: 60 x 72 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč