312. Setkání
Autor: Karel Jílek
(1896 Moravičany - 1983 Brno)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 24 cm, výška: 27 cm, rámování: 44,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč