137. Hýbner Adolf (*1890-?)
olej na kartonu, sign PD, Barlecona 22, silně zašpiněno, 24x34cm, rámováno 35x45cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč